10-12-2018 Koncert charytatywny z udziałem Amelii Kurantowicz

0
932

Stowarzyszenie Na Tak serdecznie zaprasza na charytatywny koncert instrumentalny Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod batutą mjra Pawła Joksa, który muzycznie zachwyci już 10 grudnia 2018 roku.

Wydarzenie pn. „Bajki pokoleń” odbędzie się o godzinie 19:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i wprowadzi wszystkich w wyjątkową atmosferę bajek wszystkich pokoleń.

W koncercie weźmie udział mieszkanka gminy Rokietnica Amelia Kurantowicz, zaśpiewa nowy utwór „Już zabawki śpią”, autor tekstu: Krzysztof Dzikowski, autor muzyki: Seweryn Krajewski .

W trakcie koncertu uczestnicy będą mieli możliwość cofnąć się do mniej lub bardziej odległych lat dzieciństwa – powrót do beztroskich czasów pozwoli zatrzymać się na chwilę w tak intensywnym dla wszystkich, przedświątecznym okresie.

Środki zebrane podczas koncertu będą przeznaczone na rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.

Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie charytatywna licytacja oraz świąteczny kiermasz nietuzinkowych rękodzieł autorstwa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Krzemień. Wylosować będzie można m.in. koszulkę przekazaną przez Roberta Lewandowskiego.

Koncert poprowadzi dziennikarz Tomasz Wolny.

Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pełni muzyczną służbę od 18 maja 1947 roku, dostarczając słuchaczom niesamowitych wrażeń. Wojskowi artyści co roku przenoszą słuchaczy do magicznego świata dźwięków, które
dostojnie unoszą się w jednej z najlepszych sal koncertowych Poznania – Auli Uniwersyteckiej.

Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych jest laureatem Niepodległościowego Konkursu Orkiestr Wojskowych „Świeradów Zdrój 2018”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ