Raport z gminnych inwestycji

0
1590

Kiekrz, ul. Ptasia

Dobiegają końca prace związane z modernizacją nawierzchni ul. Ptasiej w Kiekrzu. Wykonano odwodnienie i podbudowę pod warstwy bitumiczne nawierzchni. Zakończono układanie kabli
na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego.

 

Mrowino, ul. Towarowa

Trwają ostatnie prace obejmujące rozbudowę ul. Towarowej i ul. Przemysłowej w Mrowinie. Zakończono roboty bitumiczne. Obecnie przebudowywane są zjazdy na posesje oraz trwa montaż oświetlenia ulicznego. Oświetlenie zostanie uruchomione niezwłocznie po zabudowie licznika przez ENEA Operator Sp. z o.o.

 

Napachanie, ul. Kobylnicka

Zakończono zadanie inwestycyjne polegające na budowie chodnika na ul. Kobylnickiej w Napachaniu. W ramach inwestycji wykonano chodnik z betonowej kostki brukowej na odcinku około 470m.

 

Bytkowo, ul. Obornicka

Trwają prace związane z przebudową pasa drogowego ul. Obornickiej w Bytkowie od ul. Porzeczkowej do ul. Pawłowickiej. Zakończono przebudowę sieci telekomunikacyjnej oraz układanie kabli oświetlenia ulicznego. Zakończono także budowę drenażu wzdłuż ulicy Obornickiej. Obecnie dobiegają końca roboty ziemne i rozpoczynają się roboty brukarskie.

 

Krzyszkowo, ul. Główna

Po wielu trudnościach formalnych i organizacyjnych rozpoczęły się prace związane z przebudową ul. Głównej w Krzyszkowie. Dokonano już wycinki drzew i układany jest obecnie kolektor kanalizacji deszczowej. Planowany termin zakończenia prac dla tego etapu to 7 grudnia br.

Referat Inwestycji i Infrastruktury

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ