Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Dragon Cup 2017

0
1055

W dniu 04.03.2017 w Środzie Wlkp odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży Dragon Cup 2017. Organizatorem zawodów był klub karate Do Shotokan Dragon Środa Wielkopolska. W zawodach brało udział około 380 zawodniczek i zawodników z 36 klubów z 4 województw (wielkopolski, kujawsko-pomorskie, śląskie i opolskie). Nasi karatecy spisali się doskonale, zajmując w niezwykle silnie obsadzonym turnieju 15 miejsce w klubowej klasyfikacji medalowej. Klub reprezentowało 5 zawodników w tym: Julia Suszka, Paweł Grochowski, Kacper Skąpski, Patryk Kowalak i Dominik Suszka.
Na medal spisała się nasza drużyna w składzie: Dominik Suszka, Kacper Skąpski, Paweł Grochowski, która wywalczyła złoty medal w konkurencji kata drużynowym. Ponadto złoty medal zdobył Dominik Suszka w konkurencji kata indywidualne i brązowy medal w kumite, Julia Suszka wywalczyła brązowy medal w konkurencji kumite.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej postawy i sportowej walki. Nie było to łatwe ,biorąc pod uwagę silną konkurencję oraz wysoką temperaturę panującą na Sali.