NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK MYSZKI MIKI W ROKIETNICY

0
2739

 W żłobku Myszki Miki zawsze dużo się dzieje. Codziennie uczymy się czegoś nowego. Najlepszym sposobem na efektywną naukę jest nauka poprzez zabawę.

          W tym miesiącu nasze dzieci wybrały się na wycieczkę do biblioteki. Było to dla nich niezwykłe miejsce, pełne kolorowych książek. Panie bibliotekarki oprowadziły nas po całym obiekcie. Opowiadały o swojej pracy, o tym jak ważne jest szanowanie książek, mieliśmy również okazję posłuchać paru opowiadań czytanych przez pracowników Rokietnickiej Biblioteki. Nie mogliśmy zapomnieć również o święcie dinozaurów. Dzieci w tym dniu poznawały dinozaury i brały udział w wykopaliskach. Zajęcia sensoryczne to najlepszy sposób na stymulowanie prawidłowego rozwoju motoryki, które jest bardzo ważne już od najmłodszych lat dziecka. Gdy tylko pozwoliła nam na to pogoda dużo spacerowaliśmy podziwiając naszą piękną okolicę, jednocześnie nasze dzieci uczyły się prawidłowego zachowania w ruchu drogowym. Nasze dzieci wiedzą jak ważna jest higiena, dlatego podczas tygodnia poświęconego zdrowiu nauczyliśmy się prawidłowo szczotkować zęby oraz myć ręce. Teraz uśmiechy naszych dzieci będą jeszcze piękniejsze. W tłusty czwartek nie mogło u nas zabraknąć warsztatów kulinarnych, podczas których nasi podopieczni lukrowali i dekorowali pączki. Za oknem robi się coraz bardziej wiosennie, dlatego nasi żłobkowicze przywołując wiosnę wykonywali przepiękne kwiaty z papieru. Gimnastyka korekcyjna to świetny sposób na walkę z wadami postawy. Odbywa się w naszym żłobku

raz w tygodniu. Wywołuje dużo uśmiechu i radości na twarzach naszych dzieci. Rekrutacja do naszej placówki trwa cały rok. Jeżeli chcesz wrócić do pracy,a nie masz co zrobić z dzieckiem żłobek Myszki Miki jest idealnym miejscem dla Twojego maluszka. Dla wszystkich, którzy zaczną z nami przygodę od czerwca czekają wyjątkowe promocje.

Ruszyły zapisy na wrzesień. Więcej informacji pod numerem telefonu 884814542 

NASZA GASTRONIMIA

          Jakim wyzwaniem jest sprostanie gustom naszych milusińskich wie każdy rodzic. Jak łatwo jest zakłócić „porządek” panujący na talerzu Dziecka tylko dlatego, że „ziemniak dotkną fasolki”? Dlaczego tylko czerwona papryka jest „do zjedzenia”? Czy ten sos musi się tak rozlewać na talerzu? I „największa talerzowa zbrodnia”: pietruszka w rosole! Tak doskonale znamy te dylematy! Jak trudno połączyć wybredne gusta ze zbilansowaną dietą maluszka wie każdy rodzic. Staramy się by codziennie dla dziecka posiłek nie był obowiązkiem, a jedną z przyjemności dnia, a zadowolenie, uśmiech dziecka i…puste talerze to dla nas największa nagroda! By jedzenie było smaczne potrzebny jest wysokiej jakości surowiec. Produkty do naszych posiłków pozyskujemy od lokalnych firm, producentów, unikając marketów i hurtowni typu Cash and Carry, gwarantuje nam to co składniki wysokiej jakości. Równie istotnym „składnikiem” udanego posiłku jest… atmosfera! Personel kuchenny jak i pedagogiczny łączy (ośmielam się powiedzieć) rodzinna atmosfera co ma niebagatelne znaczenie na klimat panujący w placówce, który bezpośrednio przelewa się na naszych podopiecznych.

          Produkcję ukierunkowujemy na potrawy tradycyjne, kuchni polskiej oraz europejskiej, dostosowując je do współczesnych wymogów zdrowego żywienia, ograniczając zawartość cukrów i tłuszczy, wzbogacając o błonnik i produkty naturalne, nieprzetworzone.

          Zapewniamy dostawy zbilansowanych zestawów obiadowych dla dzieci, wychowanków placówek dydaktycznych oraz opiekunów i pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ