Żłobek Myszka Miki

0
1587

Żłobek Myszka Miki jest placówką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Maluszki pod naszymi „skrzydłami” codziennie uczą się odkrywać świat. Do naszych żłobkowiczów podchodzimy indywidualnie. Głównym celem naszych działań jest to, aby dziecko było szczęśliwe, dobrze się bawiło i przy okazji czegoś nowego się dowiedziało.

          Prowadzimy szereg zajęć dydaktyczno-wychowawczych do których należą:

  • Zajęcia sensoryczno-plastyczne
  • zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami muzykoterapii
  • zajęcia plastyczne
  • bajkoterapia
  • wczesne wspomaganie rozwoju mowy
  • zajęcia oparte o bogactwa natury ”pokaż mi świat”
  • zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

          Poza zajęciami edukacyjnymi zapewniamy naszym pociechom szereg atrakcji, do których należą między innymi spacery po naszej pięknej okolicy, piesze wycieczki do miejsc kultury. W naszej placówce nie ma czasu na nudę.

          Każda mama wie jak wielki trud sprawia sprostanie gustom kulinarnym naszych pociech. My podjęliśmy to wyzwanie otwierając naszą własną kuchnię z siedzibą w naszej drugiej placówce w Kaźmierzu, skąd codziennie przyjeżdżają do nas świeże i smaczne posiłki. Naszą dywizją jest jakość!  Produkty pozyskujemy od lokalnych firm, unikając przy tym popularnych sieciówek.

          Od początku maja przygotowywaliśmy placówkę do powrotu naszych pociech, przestrzegając  przy tym wszystkich restrykcji Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze dobro i zdrowie dzieci oraz pracowników.

          6 maja po długiej przerwie mogliśmy wrócić do naszego żłobka, stęsknieni, z nową energią i głowami pełnymi pomysłów. Postanowiliśmy podziękować lekarzom i całej służbie medycznej za włożony trud w ochronę naszego zdrowia i przyłączyć się do akcji #kartkadlamedyka. Dzieci wraz z ciociami stworzyły kartki dla lekarzy szpitala zakaźnego w Poznaniu, które wysłaliśmy im drogą elektroniczną.

          Rekrutacja do naszego żłobka trwa cały rok. Tylko do końca miesiąca zapisując dziecko nie płacisz za wyżywienie w pierwszym miesiącu uczęszczania dziecka do placówki. Nie czekaj, ilość osób objęta promocją ograniczona. Więcej informacji pod nr telefonu :884-363-980

ZOSTAW ODPOWIEDŹ