Przerwa serwisowa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA w Poznaniu

0
925

W piątkowy wieczór (13 stycznia 2017r.) nastąpi przerwa serwisowa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA

W celu podwyższenia standardu funkcjonowania systemu PEKA, w piątek (13 stycznia br.) przeprowadzone zostaną prace serwisowe. W związku z tym, od godziny 20.00 nastąpi przerwa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA.

13 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się przerwa serwisowa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA. Nieczynna będzie strona internetowa www.peka.poznan.pl, niemożliwy zatem będzie zakup i przedłużenie biletu okresowego, doładowanie konta tPortmonetki, czy przesłanie reklamacji przez Internet. Nie będzie można również kupić biletów na kartę PEKA w Punktach Sprzedaży Biletów zarządzanych przez ZTM oraz gminy Swarzędz i Kleszczewo.

Bez zakłóceń będzie funkcjonowała sieć Punktów Sprzedaży Biletów zarządzana przez Mennicę Polską S.A. Działać będą również biletomaty stacjonarne, w których można kupić bilety jednorazowe, doładować tPortmonetkę, kupić lub przedłużyć bilety okresowe (płacąc kartą lub gotówką).

Przerwa serwisowa nie ma wpływu na działanie czytników karty PEKA w pojazdach, które funkcjonują niezależnie. Mogą jednak pojawić się kłopoty z transferem biletów kupionych przez Internet w późnych godzinach popołudniowych.

Zakończenie prac planowane jest na godzinę 4.00 w sobotę,  14 stycznia.

 

Lista punktów czynnych w piątek po godz. 20.00 znajduje się na stronie internetowej ztm.poznan.pl – bezpośredni link: http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci/wszystkie/w-pi-tkowy-wieczor-13-stycznia-2017r-nast-pi-przerwa-serwisowa-w-dzia-aniu-cz-ci-sprzeda-owej-systemu-peka/

ZTM.DR.0605.1.3.2017 przerwa system PEKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ