Numer całodobowy PUK

0
684

Drodzy Mieszkańcy,

profil działalności Przedsiębiorstwa wymaga od nas nieustannego zaangażowania w monitorowanie pracy naszych instalacji, które pracują w tzw. ruchu ciągłym. Zarówno wodociągowo, jak i kanalizacyjnie musimy czuwać i być w gotowości. Zawsze reagujemy zatem na sygnały i informacje o awariach, które do nas trafiają, bez względu na dzień tygodnia, czy porę dnia. Przypominamy, iż do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów alarmowych:

 

CAŁODOBOWO: 502 664 658, 61 81 45 351,

7:00 – 23:00: 509 951 954.

 

Prosimy, by zawsze w pierwszej kolejności informować o niepokojącym zjawisku właśnie nas. Przerwa w dostawie wody, jej zmieniona barwa, czy nieprawidłowe działanie kanalizacji sanitarnej – sygnał skierowany do źródła zawsze znacząco skróci czas naszej reakcji i pozwoli na sprawne, a co najważniejsze – znacznie szybsze rozwiązanie, bądź wyjaśnienie problemu. Każdy pośrednik zaangażowany w przekazywanie informacji niepotrzebnie ten proces wydłuża.

 

Życzylibyśmy sobie oczywiście, aby sytuacji awaryjnych było jak najmniej, niestety nie zawsze możemy temu zapobiec. Dlatego prosimy o bezpośrednie sygnały o nieprawidłowościach w działaniu naszej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, z góry za nie dziękując.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ