Znamy zwycięzców Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2018

0
1009

W dniu 21 stycznia 2019 roku Komisja Konkursowa w składzie: Danuta Potrawiak, Hanna Wocko, Ryszard Lubka, Andrzej Deckert, Jacek Welman oraz Paweł Dankowski dokonała rozstrzygnięcia Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2018.

Komisja Konkursowa dokonała analizy informacji zawartych w poszczególnych formularzach zgłoszeniowych oraz dokonała wyboru poprzez oddanie głosów na poszczególnych kandydatów w kategorii powyżej 16 lat. Każdy z członków Komisji dysponował 3 głosami o wadze 3, 2 i 1 pkt, przyznawanych odpowiednio kandydatowi, który według poszczególnych członków Komisji miał zająć 1, 2 i 3 miejsce. Po zliczeniu oddanych głosów wyłoniono trójkę sportowców, którym przyznano tytuł „Sportowca z klasą” 2018.

Laureatami Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2018 w kategorii powyżej 16 lat zostali (kolejność przypadkowa):

Julia Wieczorek (kajakarstwo)

Szymon Wierzbicki (żeglarstwo)

Aleksandra Podsiadło (lekka atletyka)

O tym, który z laureatów zdobył I, II i III miejsce, poinformujemy 23 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu.

Komisja Konkursowa zdecydowała też o wyróżnieniu wszystkich kandydatów (dzieci i młodzieży osiągających najlepsze wyniki sportowe), których zgłoszenia wpłynęły w wyznaczonym terminie, tj. 28 grudnia 2018 r., w kategorii do 16 lat. Zgłoszenia dostarczone po w/w terminie zostały natomiast odrzucone. Zgodnie z decyzją Komisji na szczególne wyróżnienie w poszczególnych dyscyplinach sportowych zasłużyli:

  1. BILARD: Milena Malicka
  2. KARATE: Dominik Suszka
  3. TAEKWONDO OLIMPIJSKIE: Marta Burzyńska
  4. SIATKÓWKA: Jan Wasyl

Referat Organizacyjny i Promocji UG Rokietnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ