Znamy zwycięzców Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2016

0
987

W dniu 13 stycznia 2017 roku Komisja Konkursowa w składzie: Danuta Potrawiak, Hanna Wocko, Renata Chlebowska, Ryszard Lubka, Andrzej Deckert, Jacek Welman, Paweł Dankowski, dokonała rozstrzygnięcia Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2016.

Komisja Konkursowa dokonała analizy  informacji zawartych w poszczególnych formularzach zgłoszeniowych oraz dokonała wyboru poprzez oddanie głosów na poszczególnych kandydatów w kategorii powyżej 16 lat. Każdy z członków Komisji dysponował 3 głosami o wadze 3, 2 i 1 pkt, przyznawanych odpowiednio kandydatowi, który według poszczególnych członków Komisji miał zająć 1, 2 i 3 miejsce. Po zliczeniu oddanych głosów wyłoniono trójkę sportowców, którym przyznano tytuł „Sportowca z klasą” 2016.

Laureatami Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2016 w kategorii powyżej 16 lat zostali:

I miejsce – Dawid Grabowski (wioślarstwo) – 21 pkt

II miejsce – Radosław Babica (bilard) – 9 pkt

II miejsce – Patryk Kulczyński (kajakarstwo) – 9 pkt

 

Wręczenie pamiątkowych statuetek odbędzie się w dniu 18 lutego 2017 roku w czasie trwania Balu Mistrzów Sportu 2017 w Centrum Tenisowym Sobota.

Komisja Konkursowa zdecydowała też o wyróżnieniu wszystkich kandydatów (dzieci i młodzieży osiągających najlepsze wyniki sportowe) w kategorii poniżej 16 lat. Natomiast zgodnie z decyzją Komisji na szczególne wyróżnienie w poszczególnych dyscyplinach sportowych zasłużyli:

  1. BILARD: Krzysztof Kaczmarek
  2. KAJAKARSTWO: Julia Wieczorek
  3. KARATE: Dominik Suszka
  4. SQUASH: Marta Sikora
  5. TENIS STOŁOWY: Krzysztof Gościniak
  6. TAEKWONDO OLIMPIJSKIE: Marta Burzyńska
  7. LEKKA ATLETYKA: Natalia Klocek.

Gratulujemy!

K.S.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ