Zadaj pytanie prawnikowi

0
1358

Podobnie jak w minionym, tak i w nowym, 2018 roku na łamach Rokickich Wiadomości znajdzie się miejsce na artykuły dotyczące prawa i porady prawnika. Redakcja zdecydowała się jednak na zmianę formuły i wraz z radcą prawnym przygotowującym materiały do dotychczasowych numerów chce zaproponować Czytelnikom możliwość zadawania własnych pytań.

Dlatego zachęcamy do przesyłania za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany niżej adres mailowy pytań bezpośrednio do prawnika.

Radca prawny Tatiana Kiełb-Szewczyk, która jest również mieszkanką naszej Gminy będzie odpowiadała raz w tygodniu na zadane przez Czytelników pytania.

Pytanie może zadać każdy, kto ma dostęp do Internetu i poczty elektronicznej. Pytanie może dotyczyć każdej sprawy związanej z prawem, która będzie możliwa do opisania w wiadomości mailowej.

Można przesyłać zagadnienia, które nie wymagają przesyłania dokumentów ani innych materiałów. Bardziej skomplikowane sprawy, które wiążą się z ich analizą powinny być omawiane na bezpośrednim spotkaniu z prawnikiem w kancelarii. W ramach naszej akcji można natomiast zadać przeróżne pytania, które Państwa nurtują i chcieliby Państwo uzyskać odpowiedź.

Pytania mailowe prosimy przesyłać na adres: zapytaj@prawnik-rokietnica.pl

Regulamin akcji „Zadaj Pytanie Prawnikowi” znajduje się na stronie www.prawnik-rokietnica.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ