Wieści z Kobylnik

0
867

Jak co roku seniorzy z Kobylnik obchodzili swoje Święto. Dzięki uprzejmości sąsiedniego sołectwa impreza odbyła się w świetlicy w Napachaniu. Tym razem było to podwójne święto, gdyż uroczystość Dnia Seniora miała miejsce 11 listopada.

Po uroczystym powitaniu i złożeniu życzeń Zastępca Wójta Arkadiusz Klapiński i sołtys Beata Nowak zaprosili wszystkich przybyłych seniorów do wspólnego stołu.

Na początek na harmonijce ustnej zagrał wielki pasjonat tego instrumentu Marian Lisek i była to okazja do wspólnych śpiewów. Wieczór uświetnił również młody iluzjonista, mieszkaniec naszej gminy Marcin Kaczmarek, który swoją magią oczarował wszystkich gości. Trzeba tutaj nadmienić, że Marcin jest posiadaczem Certyfikatu Rekordu Guinnessa z wynikiem 94 przełożeń talii kart jedną ręką w czasie jednej minuty. Podczas uroczystości Marcin zdradził nam, że przygotowuje się do bicia kolejnego rekordu. Oczywiście wszyscy trzymamy kciuki za jego sukces. Nad całością oprawy muzycznej czuwał jak zwykle niezastąpiony mieszkaniec Kobylnik DJ Zbyniu. Oryginalne melodie wydobywające się z harmonijki ustnej Pana Mariana towarzyszyły nam do końca spotkania.

I tak jak wcześniejsze imprezy, ta również należała do udanych, wszyscy opuszczający uroczystość byli uśmiechnięci i zadowoleni.

Dziękuję mieszkańcom, którzy przyczynili się do wystroju sali i przygotowania uroczystości.

Sołtys Kobylnik Beata Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ