Turniej Reiss Cup 2017 w Rokietnicy już na nami!

0
1016

16 grudnia najstarsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym Reiss Cup 2017. Zawody odbyły się pod patronatem honorowym wójta gminy Rokietnica.

Emocjom nie było końca, a młodych adeptów futbolu do walki rozgrzewał nieustający doping kibiców. Każdy z nich, zmotywowany do gry, na boisku dawał z siebie 100%. Po długo wyczekiwanych rozgrywkach, zwycięzcą została drużyna z Szamotuł.

Zawodników wszystkich drużyn ani na chwilę nie opuściła wola walki i chęć strzelenia jak największej liczby bramek.

Na turnieju nie zabrakło również podopiecznych trenera Michała Kaczmarka, którzy zajęli 4. miejsce. Jak twierdzi mentor zespołu z Drezdenka, to było prawdziwe piłkarskie święto w Akademii.

– Nic tak nie motywuje drużyny jak rywalizacja o tytuł zwycięzcy. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Cieszy nie tylko fakt, że znów mogliśmy się spotykać się w fenomenalnym składzie, ale i co raz to lepszy poziom gry naszych zawodników.

 

Turniej Reiss Cup nie odbyłby się bez zaangażowania wielu osób, ale i także wsparcia naszych partnerów. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim partnerom, a także rodzicom i opiekunom, którzy cierpliwie i z zaangażowaniem wspierali młodych adeptów podczas Mikołajkowego Turnieju Reiss Cup 2017.

Akademia Piłkarska Reissa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ