Teresa Werner w Rokietnicy

0
2482

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiała się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”.

W niedzielę, 15 kwietnia 2018 r. w Rokietnicy  miał miejsce koncert znanej z radia i telewizji artystki Teresy Werner.
O godz. 18:00 Rokietnicki  Ośrodek Sportu wypełnił się po brzegi.

Wokalistka Teresa Werner zaprezentowała na scenie swoje przeboje oraz kompozycje z najnowszej płyty, które także zdobywają coraz większą popularność. Taki właśnie muzyczny klimat wyraźnie odpowiadał publiczności, która doskonale bawiła się w rytmie kolejnych piosenek.
Kontakt artystki z widzami był wzmacniany poprzez przez zejścia artystki ze sceny do swoich fanów i śpiewanie wśród nich.
Koncert trwał nieco ponad 1,5 godziny, lecz artystka dostała owacje na stojąco i było mnóstwo próśb o bisy, więc ostatecznie Teresa Werner wykonała jeszcze 3 utwory ze swojego repertuaru, co przedłużyło koncert do niemal 2 godzin.

Po koncercie zorganizowano miejsce, gdzie artystka udzielała wszystkim chętnym autografów, sprzedawane były tam również kalendarze z artystką na 2018 rok oraz płyty, które również chętnie były przez piosenkarkę podpisywane, oczywiście także ze specjalnymi dedykacjami.

Koncert Teresy Werner był wydarzeniem pełnym emocji, ciepła i wspaniałej zabawy!                          Był „strzałem w dziesiątkę” jeżeli chodzi o wydarzenia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury, podczas koncertu bawiło się ponad 1000 osób…

GOK

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ