Team ROWELOVE znów w akcji.

0
1920

W marcu grupa ROWELOVE wzięła udział w 5-godzinnym maratonie INDOOR CYCLING w Koziegłowach o którym szerzej pisaliśmy tutaj, w maju przejechała rowerami charytatywnie dla Kubusia w 4 dni trasę Świnoujście – Hel, relację jak i zdjęcia z tej fantastycznej przygody zamieściliśmy dla Was tutaj.

W sobotę, 3 czerwca na lotnisku Przylep koło Zielonej Góry podczas Air Show zorganizowanego z okazji 60-lecia Aeroklubu Ziemi Lubuskiej odbył się AIRSHOW BIKE MARATON 2017. Żar lejący się z nieba nie przeszkodził ponad setce uczestników na wzięcie udziału w tym 6-godzinnym przedsięwzięciu. Znów na czele teamu ROWELOVE stanęła Joanna Wojtaszyk którą dzielnie wspierali Mariusz Pogorzelski, Dariusz Radojewski i Maciej Mikosik.

Nad całością maratonu czuwali instruktorzy z całej Polski, najlepsi z najlepszych: Mariusz Szewczyk Master Instruktor Team ICG – Warszawa, Joanna Jamroziak Instruktor Team ICG – Zielona Góra, Marek Mroczek Instruktor Team ICG – Kraków, Katarzyna Citko Instruktor Team ICG – Białystok i Kuba Drobik Instruktor Team ICG – Łódź.

Pokonywanie barier i własnych słabości, walka z ciałem nasuwa i pytanie: czy było ciężko? Tak, było bardzo ciężko. Upał lał się strumieniami jednak latające nad głowami samoloty w tym pokazy lotniczej grupy akrobatycznej ŻELAZNY dostarczyły uczestnikom maratonu wiele emocji. Czy było warto? Oczywiście. Ta forma sportu rozwija nie tylko ciało ale też i umysł.

Co dalej? Czas pokaże. W planie po wakacjach jest 8-godzinny maraton INDOOR CYCLING.

 

 

ROWELOVE na FB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ