SPARTAN CUP – ROKIETNICA

0
945

30 września w Rokietnickim Ośrodku Sportu odbyły się zawody taekwondo, których gospodarzem był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Spartan Rokietnica. Był to turniej z cyklu Wielkopolskiej Ligii Taekwondo Olimpijskiego organizowany przez zaprzyjaźniony klub Gorwa Team.

W rokietnickiej hali barwy naszego klubu w konkurencjach sprawnościowych reprezentowało trzydziestu zawodników oraz osiemnastu zawodników w walkach sportowych. W walkach sportowych razem zdobyliśmy: cztery złote, siedem srebrnych oraz sześć brązowych medali.

Sukcesy naszych zawodników napawają nas trenerów dumą. Jesteśmy pewni, że ciężka i systematyczna praca oraz zdeterminowanie i pełne zaangażowanie podczas treningów zaprocentowały w postaci wyniku dzieci na turnieju. Każdy zawodnik i ich trenerzy przeanalizowali walki pod względem technicznym i taktycznym, wyciągnęli odpowiednie wnioski i wiedzą nad czym należy dalej pracować na treningach, aby wynik był jeszcze lepszy.

ZGRUPOWANIE AZS POZNAŃ

W dniach 12-14 października czołowi zawodnicy z naszego klubu wzięli udział w konsultacjach treningowych organizowanych przez Organizację Środowiskową Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu. Nasi reprezentanci uczestniczyli w czterech treningach, podczas których mieli okazję szlifować umiejętności taktyki walki sportowej oraz wymieniać się doświadczeniami z rówieśnikami z innych klubów. To były bardzo pracowite i ciężkie treningi. Spartanie zasługują na pochwałę, ponieważ wykazali się ogromną determinacją, walecznością i wytrwałością, które zaowocowały nabytym doświadczeniem i umiejętnościami. Jesteśmy pewni, że wylany pot podczas tego zgrupowania zaprocentuje w wynikach na macie. Każdy trening jest teraz na wagę złota, gdyż dużymi krokami zbliżają się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim, które odbędą się 27 października w Jarocinie. Jesteśmy pewni, że nasi młodzi wojownicy są w pełni gotowi do startu w mistrzostwach. Trzymajcie za nas mocno kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ