Sonda

16
7565

Oto wynik sondy: nowy dworzec kontra punkt przeładunkowy, przeprowadzonej na naszej stronie. Swój głos oddało 93 osoby z których 86% zdecydowało się poprzeć budowę nowego dworca przesiadkowego. Dziękujemy za oddane głosy.

Nowa sonda dotyczy zagadnienia budowy nowej szkoły podstawowej w Cerekwicy czy też rozbudowy szkoły podstawowej w Napachaniu. Zapraszamy

 

 

 

 

 

16 KOMENTARZE

  1. Obserwuje sondę od początku i o ile cały czas głosy a tym samym opinie szły łeb w łeb to dzisiaj dziwne zjawisko miało miejsce, od godziny około 15 do godzin wieczornych Cerekwica oddała około 800 głosów. Jak to możliwe Drodzy Państwo?????

    • To chyba obserwujemy trochę inną sondę, bo trudno mi się zgodzić ze stwierdzeniem, że „cały czas głosy a tym samym opinie szły łeb w łeb”. Wydaje mi się, że pierwsi na internetową sondę natknęli się rodzice z Napachania, głosowali, agitowali i przez kilka dni zdecydowanie przeważały głosy za rozbudową szkoły w Napachaniu, potem sytuacja się odmieniła.

  2. A czy świadomi są rodzice dzieci z Napachania ze ich pociechy od 1-3 klasy będą dojeżdżać autobusem do szkoly w Mrowinie jeśli nie będzie szkoly w Cerekwicy?! Przecież to porażka dla takich maluchów…

    • Tym się różnimy, że nie mówimy, że nie jest potrzebna szkoła w Cerekwicy czy jakiekolwiek inne rozwiązanie dla szkoły w Mrowinie ale rozbudowa Napachania miała być już w 2015 i teraz by nie było tematu i skłócania ludzi.

  3. Najpierw rozbudowa Napachania bo tam już się dzieci nie mieszczą, a rozbudowa była planowana i obiecana od dawna. A co do sondy – jej wyniki nie są wiarygodne (nie trzeba być geniuszem żeby głosować wielokrotnie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ