27-12-2017 ROSgwiazdka z DE MONO

0
1133


 

 

27 grudnia 2017 roku w hali ROS

Świętowanie Sylwestra i nadchodzącego Nowego Roku stało się już tradycją w Gminie Rokietnica. Od 3 lat odbywa się to w wyjątkowej oprawie. Co roku w grudniu w Rokietnickim Ośrodku Sportu pojawiają się gwiazdy polskiej muzyki, które uświetniają galę rozdania statuetek „Rokietnickiej Wierzby”. W tym roku nie mogło być inaczej. Tuż po świętach, bo 27 grudnia do Rokietnicy zawita zespół De Mono z Andrzejem Krzywym na czele. Autorzy hitów takich jak „Znów jesteś ze mną”, „Statki na niebie” czy „Póki na to czas” świętują 30-lecie na scenie. Z pewnością rozgrzeją więc publiczność i zaproszą do wspólnej zabawy.

Koncert poprzedzi gala rozdania statuetek „Rokietnickiej Wierzby” – lauru uznania dla społeczników, wyjątkowych osobowości, przedstawicieli świata biznesu, których działalność jest czymś więcej niż tylko dobrze zaplanowanym biznesem. Tę oficjalną część, oprócz audiowizualnych migawek, tradycyjnie uświetni występ Rokietnickiej Orkiestry Dętej. Oczywiście z motywem przewodnim nawiązującym do dalszej, już wyłącznie muzycznej części wieczoru.

W programie:

19.00 – ceremonia wręczenia statuetek „Rokietnickiej Wierzby”

20.15 – koncert zespołu De Mono

W tym roku mamy do rozdania:

  • wejściówki „A” na miejsca siedzące uprawniające do udziału w gali i koncercie. O możliwości ich zdobycia będziemy informować na naszym profilu Rokietnica.pl na facebooku. Śledźcie nas!
  • wejściówki „B” na miejsca stojące dla tych, którzy chcą wziąć udział tylko w koncercie (otwarcie bramek ok. 19.50, początek koncertu ok. 20.15). Aby je zdobyć, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Rejestracja elektroniczna na wejściówki „B” zostanie uruchomiona na stronie www.rokietnica.pl dnia 8 grudnia 2017 roku i będzie aktywna do dnia 14 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania limitu wejściówek. Spieszcie się. Liczba miejsc jest ograniczona! 

Odbiór wejściówek „B” w portierni Rokietnickiego Ośrodka Sportu, ul. Szamotulska 29, w terminie od 18.12.2017 r. do 22.12.2017 r., w godz. od 7:30 do 22:00, wejście „C” od strony północnej (portiernia).

Warunki rejestracji:

  • Rejestracji mogą dokonywać osoby powyżej 13. roku życia;
  • Jedna „wejściówka” upoważnia do wejścia tylko jednej osoby;
  • Ponieważ wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do mieszkańców gminy Rokietnica, to oni będą mieli pierwszeństwo w odbiorze „wejściówek”.

Kontakt: katarzyna.sokulska@rokietnica.pl; kinga.owsian@rokietnica.pl oraz pod nr tel. 61 89 60 614.

Referat Organizacyjny i Promocji
UG Rokietnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ