Raport z gminnych inwestycji

0
1020

Rozbudowa ZSP Napachanie

Dobiegają końca roboty fundamentowe związane z rozbudową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Napachaniu. Trwa wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, dociepleń ścian fundamentowych, zasypek fundamentów oraz montaż kanalizacji podposadzkowej.

Przebudowa ulic Główna, Polna, Obornicka w Krzyszkowie (etap 2)

Rozpoczęto prace związane z realizacją 2 etapu przebudowy ulic Główna, Polna, Obornicka
w Krzyszkowie. Obecnie prowadzone są roboty brukarskie (układanie krawężników oraz nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej).

Przebudowa ul. Rolnej w Rokietnicy

Wyłoniono wykonawcę dla zadania „Przebudowa ulicy Rolnej w Rokietnicy”. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma YOCAM Sp. z o.o. z Rostworowa. Za kwotę 982.098,42 zł brutto zostanie zmodernizowana nawierzchnia ul. Rolnej w Rokietnicy oraz wybudowane odwodnienie i oświetlenie drogi na odcinku o długości około 446 m.

Przebudowa ul. Noblistów w Rokietnicy wraz z układem komunikacyjnym przy Szkole Podstawowej w Rokietnicy

Trwa procedura przetargowa na „Przebudowę ul. Noblistów w Rokietnicy wraz z układem komunikacyjnym przy Szkole Podstawowej w Rokietnicy”. Zadanie obejmować będzie przebudowę drogi wewnętrznej ul. Noblistów w Rokietnicy o łącznej długości odcinków około 484 m oraz układu komunikacyjnego przy Szkole Podstawowej w Rokietnicy. W ramach inwestycji przewidziano wybudowanie jezdni o nawierzchni bitumicznej wraz z ciągiem pieszo-rowerowym, chodnikami
i miejscami postojowymi. Do wykonania jest także odwodnienie liniowe drogi oraz rozbudowa oświetlenia ulicznego.

Referat Inwestycji i Infrastruktury UG Rokietnica

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ