Promocja u Zamoyskich…..

0
829

Już w okresie zimowym rozpoczęliśmy promocję naszej szkoły. W styczniu odwiedziliśmy pierwsze gimnazja a dziś mamy już za sobą warsztaty dla gimnazjalistów oraz pierwsze drzwi otwarte. Z naszą tegoroczną ofertą dotarliśmy już do około siedmiuset uczniów. Warto wspomnieć też, że mamy ciekawe propozycje edukacyjne dla osób, które chciałyby kształcić się u nas w kolejnym roku szkolnym 2017/18.

Oprócz dotychczasowych kierunków kształcenia takich jak technik hotelarstwa, technik informatyk, technik architektury krajobrazu oraz zasadniczej szkoły zawodowej         w tym roku oferujemy również dodatkowy kierunek technik organizacji reklamy i liceum ogólnokształcące językowo-ekonomiczne.

Nasza promocja potrwa jeszcze przynajmniej do końca kwietnia…, a tymczasem na umieszczonych poniżej fotografiach można zobaczyć co oferujemy, ile zabawy i radości wnosimy na spotkania z młodzieżą gimnazjalną.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy na najbliższe drzwi otwarte, które odbędą się 7 kwietnia o godzinie 16:00 oraz 13 maja o godzinie 12:00 🙂

                                                                                    Anita Durowicz

                                                                                    Agnieszka Złotnicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ