Postaw na nowoczesność- PUK Poleca

0
1361

Kilka miesięcy temu Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zaoferowało swoim klientom bezpłatną usługę SMS-ową. Korzystanie z niej zapewnia klientom spółki możliwość dowiadywania się o wystawianych fakturach lub planowanych przerwach w dostawie wody.

 

Jak się zapisać?

Opcje są trzy:

  1. Można wejść na stronę puk.com.pl i tam kliknąć w pomarańczową ramkę ”bezpłatna usługa SMS”. Wówczas wystarczy wypełnić krótki formularz, który pozwoli nam dołączyć do usługi.
  2. Kolejną opcją jest wysłanie SMS-a o treści imię.nazwisko.ulica z numerem.miejscowość.kod nabywcy** (kowalski.topolowa7.bytkowo.5123) pod numer+ 48 661 005 575. Jeśli dokona się poprawnej rejestracji otrzymuje się zwrotny SMS z potwierdzeniem rejestracji w serwisie. Opłata za SMS jest zgodna z Państwa planem taryfowym sieci operatora.

*Wysyłając SMS o treści imię.nazwisko.ulica z numerem.miejscowść.kod nabywcy, wyrażam zgodę na otrzymywanie treści ustalonej przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z  o.o. na  podany numer, kierowanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Potwierdzam, że podany numer jest zarejestrowany na moją osobę bądź posiadam prawa do jego użytkowania.

 

** Kod nabywcy znajdziecie Państwo w wystawionej fakturze lub na pierwszej stronie zawartej umowy.

  1. Bezpośrednio w Dziale Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Bytkowie ul. Topolowa 6.

 

Informujemy, że istnieje możliwość wyrejestrowania się z usługi, wysyłając SMS o treści NIE pod numer + 48 661 005 575 lub bezpośrednio w Dziale Obsługi Klienta.

 

 

Żaneta Struś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ