Ostatnie inwestycje gminne.

0
1070

Oświetlenie

Zakończono zadanie pn. „Budowa oświetlenia”, w ramach którego wybudowano oświetlenie
ul. Siostry Faustyny Kowalskiej, ul. Powstańców Wielkopolskich i ul. Powstańców Śląskich w Kiekrzu (25 słupów oświetleniowych), a także ul. Jodłowej w Rostworowie oraz ul. Szafirkowej, Wrzosowej i Konwaliowej w Rokietnicy (24 słupy oświetleniowe).

Dobiegły końca prace związanie z budową oświetlenia na ul. Kościuszki w Rogierówku. Ulica została doświetlona o kolejne 4 lampy. Zadanie częściowo zrealizowano ze środków funduszu sołeckiego Sołectwa Starzyny-Rogierówko.

 

Rozbudowa ZSP Napachanie

Rozstrzygnięto przetarg na zadanie inwestycyjne pn.: „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu”. Do postępowania przetargowego zostały złożone 2 oferty. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma P.P.H.U. „MAREX” Zakład Ogólnobudowlany, ul. Wiśniowa 45, 60-185 Skórzewo k/Poznania z ceną 6.888.000,00 zł brutto.

 

Bytkowo – ul. Obornicka

Zakończono zadanie pn. „Przebudowa pasa drogowego ul. Obornickiej w Bytkowie od ul. Porzeczkowej do ul. Pawłowickiej”. W ramach inwestycji wybudowano chodnik o nawierzchni z betonowej kostki brukowej i szerokości 2m oraz nawierzchnię zjazdów na posesje. Wykonano także odwodnienie drogi (rów otwarty i drenaż), oświetlenie uliczne (14 słupów oświetleniowych) oraz przebudowano istniejącą infrastrukturę telekomunikacyjną.

Referat Inwestycji i Infrastruktury UG Rokietnica

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ