Nowy sezon – nowe sukcesy karateków.

0
1504

W sobotę 28 stycznia 2017 roku, 27 zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Błyskawica” z Rokietnicy wzięło udział w pierwszym z kolei turnieju karate orgaznizowanym w tym roku-Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate WKF w Murowanej Goślinie. W zawodach zmierzyło się około 480 zawodników w 50 konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Reprezentanci z Rokietnicy przywieźli 31 medali, które zdobyli dzięki ciężkiej i systematycznej pracy w czasie treningów oraz wspaniałej rywalizacji podczas turnieju. Wywalczyli 16 złotych, 2 srebrne i 13 brązowych medali.
Złote medale zdobyli: Grochowski Paweł, Skąpski Kacper, Kowalak Patryk, Kowalczyk Zosia, Szczepaniak Maja, Szczepaniak Mateusz,Jachalski Viktor, Weber Hania, Weber Michał, Śniegocki Szymon, Łukaszczuk Lena, Laskowska Helena, Laskowski Stanisław, Suszka Julia.
Srebrne medale zdobyli: Nykiel Wiktoria, Prusak Bartosz.
Brązowe medale zdobyli: Grochowska Julia, Suszka Dominik, Andrzejewska Maja, Kowalczyk Tymoteusz, Kowalczyk Aleksander, Burał Grzegorz, Garbiec Joanna, Suwiczak Zosia, Kliber Miłosz, Weber Michał, Kowalczyk Zosia, Kaczmarek Jakub, Laskowski Leon, Suszka Julia.

Drużyna: Suszka Dominik, Kacper Skąpski, Paweł Grochowski – 1 m
Garbiec Joanna, Weber Hania, Łukaszczuk Lena – 3 m
Prusak Bartosz, Weber Michał, Śniegocki Szymon -1 m

Wszystkim oczywiście gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Ponadto podczas Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Karate WKF w Murowanej Goślinie odbyła się uroczystość podsumowująca rok 2016. Ranking zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i konkurencjach został wyłoniony na podstawie kalendarza imprez Wielkopolskiego Związku Karate WKF.

Wyróżnieni zostali także zawodnicy z naszego klubu.