Nowa siedziba Oddziału Poznańskiego Banku Spółdzielczego w Rokietnicy

0
2106

Dnia 6 czerwca 2018 r. w obecności pracowników Banku, zaproszonych gości, władz samorządowych odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby Oddziału Poznańskiego Banku Spółdzielczego w Rokietnicy, zlokalizowanego przy ulicy Szamotulskiej 29.  Wcześniej Bank mieścił się przy ul. Gminnej 9  w Rokietnicy.

Przybyłych gości przywitała Wiceprezes Zarządu Poznańskiego Banku Spółdzielczego w Poznaniu, Pani Jolanta Jóźwiak. W swoim wystąpieniu przywołała historię Oddziału Banku, nawiązując do długoletniej tradycji, z dumą podkreślając, że działanie Banku oparte jest na własnym, polskim kapitale. Opisała przebieg prac związanych z otwarciem nowej siedziby Oddziału.

Podczas przemówienia podziękowania za współpracę zostały skierowane do wykonawców inwestycji, w szczególności Pana Jerzego Maciejewskiego Prezesa Rokietnickiego Ośrodka Sportu oraz osób, które wykazały się szczególnym zaangażowaniem podczas pracy na rzecz nowej placówki banku, zarówno na etapie decyzyjnym jak  i wykonawczym.

„Mam nadzieję, że przyczyniliśmy się stworzenia dobrej przestrzeni do życia naszych klientów i mieszkańców”   podkreślała w okolicznościowym przemówieniu Wiceprezes PBS – Jolanta Jóźwiak , dziękując jednocześnie wszystkim  wieloletnim, lojalnym klientom banku, którzy poprzez swoje świadome, biznesowe decyzje wzmacniają lokalne środowisko, co w dobie globalizacji, koncentracji kapitału ma ogromne znaczenie.  – To ważne by w dobie tak wielkiej konkurencji,  jaka panuje na rynku bankowym ciągle podnosić komfort obsługi klienta- życzyła klientom, by jak najlepiej czuli się w nowej placówce.

Słowa uznania Wiceprezes  Zarządu skierowała również do pracowników Banku, w tym do Dyrektora Oddziału PBS w Rokietnicy, Pani Beaty Dolskiej, która od ponad trzydziestu lat pełni tę funkcję dziękując za zaangażowanie i czynny udział w intensywnym procesie wprowadzania systemu zarządzania przez kompetencje, zmian organizacyjnych, informatycznych, które miały miejsce w ostatnich kilku latach.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Stanisław Murawski, były Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Poznaniu oraz Łucjan Zawartowski  Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Poznaniu.

Ksiądz Łukasz Majchrzak Wikary Parafii Rzymskokatolickiej pw. Chrystusa Króla dokonał poświęcenia obiektu, po czym wszyscy goście zostali zaproszeni do zwiedzania lokalu.

Nowa siedziba Oddziału Banku w Rokietnicy to nowoczesna placówka, który zapewni klientom wyższy standard obsługi, a pracownikom podniesie komfort pracy.

Niewątpliwą zaletą nowej siedziby jest jej położenie – znajduje się ona przy kompleksie obiektów Hali Widowiskowo-Sportowej oraz Biblioteki Gminnej łącznie z galeriami handlowo-usługowymi, które tworzą obecnie swoiste centrum Rokietnicy.

Poznański Bank Spółdzielczy w Rokietnicy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Red.

Zdjęcia : Adam Michta

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ