Niepubliczny Żłobek Myszki Miki – Rozbudowujemy się!

0
1242

Nasz żłobek, który posiada wpis do Rejestru Żłobków w Gminie Rokietnica pod numerem 1/2013 zmienia się dla was!

Od 1 września 2017 r. Maluchy z gminy  Rokietnica zyskają zupełnie nowe oblicze : dwie sale, a w związku z tym również dwie grupy wiekowe (maluchy i starszaki) – dzięki czemu maluchy będą miały swobodę do nauki samodzielności i stawiania pierwszych kroków; nowy, większy i znajdujący się na tyłach budynku ogródek – ogrodzony, bezpieczny, dostosowany do wieku dzieci, z nowoczesnym „małpim gajem”, z którego skorzystać będą mogli zarówno najmłodsi podopieczni jak i starszaki oraz z „małym kącikiem ogrodnika” w którym dzieci pod okiem opiekunów będą sadzić roślinki, dbać o nie i zbierać ich owoce; nowoczesne, kolorowe, a przede wszystkim bezpieczne wnętrza – do których każde dziecko chętnie będzie przychodzić i będzie się czuło rewelacyjnie!

Zapraszamy najmłodszych już od 1 września 2017 r. ale trzeba się pospieszyć bo miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! J

Jeśli ktoś z Państwa będzie zainteresowany posłaniem dziecka do naszego żłobka i będzie: na wychowawczym, na macierzyńskim lub będzie osobą bezrobotną będzie mógł liczyć na promocję!

Więcej informacji w żłobku, zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ