Komunikat Akademii Wieku Dostojnego

0
1029

 

AWD w świątecznym klimacie

Akademia Wieku Dostojnego zaprasza na spotkanie przedświąteczne i wykład                    pt.Porozumienie bez przemocy. Jak należy ze sobą rozmawiać”

w poniedziałek, 11. grudnia, godz. 17.30 sala Gminnego Ośrodka  Kultury

Wykład wygłosi dr Ewa Maćkowiak.

W przerwie chwila na poczęstunek i dyskusję.

Po przerwie zagra nam Rokietnicka Orkiestra |Dęta.

Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich chętnych.

Kanclerz Andrzej Deckert

A także o naszych zajęciach:

Sekcja „zdrowy kręgosłup”.

Zajęcia dla kobiet i mężczyzn odbywają się w poniedziałki godz. 19.15 , w czwartki godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury. Ćwiczenia prowadzi mgr reh. Agnieszka Łaszcz. Zapisy na miejscu. Należy zabrać matę fitness. Opłata za 1. ćwiczenie 7 zł. Pierwsze zajęcia gratis!.

Sekcja „Nordic Walking”

zajęcia odbywają się w środy o godz. 18.30. Zbiórka przy ROS ie od strony ronda. Profesjonalne treningi prowadzi Dariusz Kosicki Instruktor Polskiej Federacji Nordic Walking. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Sekcja komputerowa.

Zajęcia odbywają się w sali komputerowej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rokietnicy w każdy piątek, godz. 14.15. zajęcia na każdym poziomie zaawansowania prowadzi Marzena Idkowiak – nauczyciel tutejszej szkoły. Zajęcia są bezpłatne.

Gorąco zachęcamy słuchaczy Akademii i sympatyków do udziału w proponowanych zajęciach, także na cykliczne spotkania z wykładowcami i Rokietnicką Orkiestrą Dętą w sali GOK. Terminy spotkań mających otwarty charakter są zamieszczane w Rokickich Wiadomościach i na stronie internetowej GOK.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ