Jubileuszowy 10 BAL SOŁTYSÓW już 5 stycznia 2019

0
1076

W jubileuszowym towarzystwie wydarzeń z 100-tką w nazwie, organizowany już po raz 10 BAL SOŁTYSÓW, mieści się ze swoim liczbowym wynikiem doskonale. Pomnożony bowiem przez 10 wysiłek,aby każdy szczegół dopracować do perfekcji, może dać tylko 100-procentowysukces.

Rekomendacja dobrej zabawy jest zbędna. Każdy z dotychczasowych uczestników Balu ochoczo zapewni, że atmosfera jest rodzinna, oprawa karnawałowa, kuchnia smaczna, a przyświecająca idea zobowiązująca i bardzo cenna.

Sołtysi po raz kolejny będą zapraszać do bycia hojnym na rzecz ROKTAR-u. Stowarzyszenia, które chce dalej skutecznie łamać i pokonywać bariery stojące przez niepełnosprawnymi i członkami ich Rodzin. I to nie tylko te architektoniczne, ale również społecznie ludzkie.

Zaprosimy więc do tańca,zaoferujemy upominkowe cegiełki i piękne prace plastyczne uczestników-warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez ROKTAR. Wylicytujemy szereg przedmiotów. Także trochę dziwnych, zwariowanych i zabawnych. Wszystko w pogodnym, życzliwym nastroju. Zapowiadamy też wyjątkowe atrakcje – jak na jubileusz przystało. Zadba o nie Gminny Ośrodek Kultury z Rokietnicy. Warto przygotować zatem szczodrość, skorą do pomocy i wsparcia, wyjątkowy karnawałowy humor – bo to pierwsza sobota po sylwestrze i gotowość na niespodzianki przygotowane dla wszystkich uczestników w jubileuszowym prezencie.

Zapraszamy

Bal Sołtysów dla Stowarzyszeniowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Rokietnica organizowany jest przez Sołtysów Gminy Rokietnica z niestrudzonym Józefem Fudalą na czele.

Miejsce: Restauracja „Pod Gruszą” w Rokietnicy

Data: 5 stycznia 2019; początek – godz.20.00

Informacji organizacyjnych udziela i zapisyjuż dziś przyjmuje: Józef Fudala Sołtys Sołectwa Rokietnica tel.: 600 421 640

     D.P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ