Dzień Dziecka w Sołectwie Żydowo-Rostworowo 2017

0
2027

Czerwiec to miesiąc obchodów Dnia Dziecka, który u nas odbył się w sobotę 10 czerwca. Było radośnie, słonecznie, gwarno, beztrosko i rodzinnie. Dzieci mogły oklaskiwać występ Orkiestry Dętej z Rokietnicy oraz występ Dziecięcego Zespołu „FAMA” .Ponadto, jak co roku oblegana była duża, dmuchana zjeżdżalnia a do tego dzieciaki były studzone strażackimi sikawkami, bo słońce i ruch dzieci robiły swoje. Były też konkursy z nagrodami, można było kupić los na rzecz Sołectwa, a każdy kupiony los był nagradzany! Główną nagrodą był rower z koszyczkiem, który wylosowała Pani z Rostworowa. Miedzy występami artystów i konkursami, dzieci mogły się posilić ulubionym prze nie HOD-DOGIEM,  a bułeczki do nich to oczywiście z Piekarni Pana Piotra Łakomego z Rokietnicy. Należy tu podkreślić ,że Pan Piotr to człowiek, na którego zawsze można liczyć. Za co dzieci dziękują po raz kolejny! Wieczorem odbyła się zabawa taneczna dla dorosłych, w czasie której przygrywał zespół muzyczny „UKŁAD” Paweł i Marcin. Na zakończenie pragnę w imieniu dzieci i Rodziców serdecznie podziękować Orkiestrze Dętej, Zespołowi FAMA oraz Strażakom z Przecławia i Pani Dyr. GOK Teresie Wieczorek za wspaniałe wrażenia artystyczne. Dzieciaki też dziękują Panom Wojtkowi Spochaczyk i Maciejowi Bąk za oprawę muzyczną tego dnia.

Dziękuje też Paniom z Koła Gospodyń za przygotowanie dla dzieci posiłków, a są to Pani Irena Spochaczyk, Krystyna Dziedzic, Marlena Kaczmarek, Basia Bańdurska, Elżbieta Wencka, Honorata Kulka i Maria Bańdurska. Dziękuję też Panom za pomoc techniczną, a są to Leszek Spochaczyk, Marek Kucharzewski, Krzysztof Mielcarek, Błażej Słomianowski, Marcin Gapik, Tomek Cieśliński, Piotr Piwowarczyk, Wojtek Bańdurski, Krzysztof Tarka i Stanisław Czechowski.

W imieniu wszystkich dzieci dziękuję sponsorom, a są to Ci dla, których uśmiech dziecka jest najważniejszy są to;

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Poznania, ADAM’S SP.ZO.O Baranowo, IRPEX Transport CIĘŻAROWY, Piotr Kozaryn-Okulicz, Salon Optyczny Emmetropia, Piekarnia Piotr Łakomy, Urząd Gminy Rokietnica, PUK w Rokietnicy, ROKBUS-Rokietnica, Sołectwo Kiekrz-Pawłowice, Elżbieta Wencka, Marlena Kaczmarek, Ewa Mazurek, Basia Bańdurska, Adrian Hałas, Honorata Kulka. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim za pomoc, rodzicom za kibicowanie dzieciom podczas występów, a dorosłym za taneczną postawę na wieczornej zabawie. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Sołtys oraz Radny Gminy Piotr Hałas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ