Co słychać w ROSie…

0
4610

Można by powiedzieć, że ROS w tym roku jest koncertowy. Za nami występ discopolowego zespołu MIG. Rodzina Gwiazdowskich (trzech braci i siostra) przez godzinę zabawiali miłośników tego typu muzyki, którzy do nas zawitali w sobotni wieczór, nie tylko z terenu gminy, ale również okolicznych miasteczek i Poznania. A dlatego koncertowy, bo już
18 lutego o godzinie 18.00 gościć będziemy kolejną gwiazdę, Kamila Bednarka. Oczywiście przekazujemy dwie wejściówki na koncert dla Redakcji Rokickich Wiadomości.

Aby jednak za szybko nie ochłonąć, to w marcu również dajemy czadu i to już 11 marca. W tym dniu o godzinie 19.00 gościć będziemy ENEJA, który wraz ze swoim zespołem zaprezentuje swoje rytmiczne i przebojowe szlagiery. I tutaj też przekazujemy redakcji RW dwie wejściówki.
Dodam tylko, że na oba koncerty bilety są już w sprzedaży w przystępnej cenie 50 złotych.
ROS „koncertowy” i ROS „budowniczy”. Miło nam jest poinformować, że rozstrzygnięty został przetarg na budowę Gminnej Biblioteki z częścią handlowo-usługową wraz z niezbędną architekturą drogową i techniczną. Plac budowy przekażemy w pierwszej
dekadzie lutego. Termin I etapu (stan deweloperski) to 30 września 2017 r. Biblioteka usytuowana na piętrze połączona łącznikiem z GOK, stanowić będą wysokiej jakości centrum kulturalno-oświatowe naszej Gminy.

Na parterze prawie 400 metrów zajmie długo wyczekiwany przez mieszkańców ROSSMANN. Będzie również bank PBS, restauracja oraz księgarnia. Relacje z budowy przekazywać będziemy na bieżąco. A dla „fanów” ROSSMANNA niespodzianka. Na czas budowy sklepu stacjonarnego Zarząd ROSSMANNA postanowił wydzierżawić od ROS-u teren (parking naprzeciwko PEPCO) i umieścić na nim 250-metrowy pawilon handlowy. Wprawdzie na parkingu zrobi się ciaśniej, ale to tylko okres przejściowy do czasu uruchomienia sklepu stacjonarnego. Start pawilonu od marca br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ