Co nowego w UKS LIDER

0
1401

Sezon w pełni nie ma tygodnia żeby któraś z naszych drużyn nie walczyła na turnieju siatkówki czy mini siatkówki.

Dziewczyny z drużyny młodziczek walczą w kolejnych turniejach i wreszcie po długim czasie (jesteśmy najmłodszą ekipą w lidze) odnieśliśmy pierwsze zwycięstwa pokonując w naszej hali zespół UKS Czwórka Piła 2-1 oraz w Pile pokonaliśmy zespół MKS MDK Trzcianka 2-0. Sezon zakończymy turniejem 1.04. w naszej rokietnickiej hali ROS

 

Bardzo dobre wiadomości przynoszą szkolne rozgrywki nasi zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową w Rokietnicy zdobyli wicemistrzostwo powiatu poznańskiego na turnieju w Mosinie a dziewczyny wywalczyły III  miejsce w tych samych  rozgrywkach na turniej w Rokietnicy. Chłopacy w rozgrywkach gimnazjalnych zajęli V miejsce podobnie jak dziewczyny.

 

Duży sukces odnieśli już chłopacy grający na wypożyczeniu w Kwilczu – P.Czapka, J.Szelągiewicz, B.Gapiński i K.Pospiech, walczą w teraz w półfinale młodzików mistrzostw Wielkopolski. Mamy nadzieję, że w następnym numerze będziemy mogli napisać  o awansie do finału tych Rozgrywek.

 

KINDER+SPORT

Po długim czasie do Rozgrywek Kinder+Sport przystąpiły również dziewczęta. Turnieje eliminacji klubowych odbyły się w Rokietnicy i Szamotułach. Mamy bardzo dobre wieści w łącznej klasyfikacji obydwóch turniejów nasza DWÓJKA – A.Dombrowska, G.Dziamska i N.Klimczak – zajęły I miejsce a dwójka- A.Just, M.Soj, Z.Zalewska – V miejsce i awansowały do ćwierćfinału tych rozgrywek. W kategorii czwórek – w łącznej klasyfikacji i z awansem z II miejsca zaprezentował się nasza drużyna w składzie – O.Kędziora, U.Sochacka, Z.Skarbińska, O.Hrobińska, D.Gąsior.

Bardzo dobrze spisały się również pozostałe zespoły, które choć nie zdołały awansować to zebrały tak ważne doświadczenie.

 

W dniach 10-11.03 walczyliśmy na turniej ogólnopolskim w Szlichtyngowej – turniej bardzo silnie obsadzony z takimi zespołami jak Gedania Gdańsk, Jasieniak Gdańsk, CZarni Słupsk czy Libero Banie. Nasze dziewczęta spisały się b.dobrze zajmując w kat. 2 – IV  XV miejsce (na 45 zespołów), w kat.3  – XV miejsce a kat 4 – VIII miejsce

Naszą działalność wspiera Gmina Rokietnica

 

 

1% na UKS LIDER ROKIETNICA

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej działalności przez przekazanie 1% podatku  na rzecz UKS LIDER Rokietnica. Nie jesteśmy organizacją pożytku publicznego  natomiast możemy takie środki pozyskać za pośrednictwem FUNDACJI PARTNERSTWO z Warszawy, która uruchamia akcję wpłat 1% podatku dochodowego na rozwój sportu  wśród dzieci i młodzieży.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36,PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) podając:

numer KRS: 0000197334

W celu szczegółowym należy wpisać UKS LIDER ROKIETNICA

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWIEŚCI Z POWIATU
Następny artykułZłotka Zamoyskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ