29-10-2017 Tradycyjny bieg św. Huberta w Pałacu Baborówko

0
876

Tradycyjny bieg św. Huberta w Pałacu Baborówko odbędzie się 29 października 

W ostatnią niedzielę października w Pałacu Baborówko odbędzie się tradycyjne zakończenie jeździeckiego sezonu. W programie Hubertusa znajdą się atrakcje zarówno dla jeźdźców na koniach, jak i dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół, którzy chcą aktywnie spędzić czas w otoczeniu przyrody.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00 sygnałami myśliwskimi i wspólnym jesiennym spacerem po jeździeckich terenach i łąkach ośrodka. Jeźdźcy w tym czasie konno udadzą się na przejażdżkę w teren.

Warto zaplanować nieco dłuższy czas na Hubertusie w Pałacu Baborówko. Organizatorzy przygotują stoiska, na których będzie można kupić regionalne potrawy i produkty, jak również lokalne rękodzielnictwo i jeździeckie pamiątki. W programie nie zabraknie także pokazów i atrakcji, wśród których znajdą się m.in. przejażdżki dla dzieci na kucykach pod okiem opiekunów czy wspólne ognisko. Wstęp na wydarzenie dla publiczności jest wolny.

Hubertusa w Pałacu Baborówko zakończą ponowne sygnały myśliwskie, po czym jeźdźcy na koniach wyruszą na „poszukiwanie lisa” w przypałacowym parku.

– Hubertus w Pałacu Baborówko to doskonała możliwość poznania tej jeździeckiej tradycji, która w Polsce ma długą historię. To też świetna okazja do spędzenia aktywnego czasu w jesiennej aurze na pięknych terenach Pałacu Baborówko, do których serdecznie zapraszamy – podsumowuje Henryk Święcicki jr.

Więcej informacji na: http://bit.ly/Hubertus_w_Palacu_Baborowko

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ