27-12-2018 ROSgwiazdka „Z wolnością w polskim sercu” i koncertem Kasi Cerekwickiej

0
985

Po raz czwarty zapraszamy do udziału w ROSgwiazdce. Wydarzenie tradycyjnie już rozpocznie się od gali wręczenia statuetek Rokietnickiej Wierzby, które zostają przyznane społecznikom, wyjątkowym osobowościom oraz przedstawicielom biznesu. Jako support oficjalnej części wydarzenia wystąpi Rokietnicka Orkiestra Dęta, która premierowo zaprezentuje utwory z nowej płyty tematycznie związane z obchodami100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wybuchu powstania wielkopolskiego. O tym, że jest to projekt nietuzinkowy, świadczy znany już dziś roboczy tytuł płyty: „100 procent NAS na 100-lecie”. Oprócz muzyków orkiestry zostaną na niej utrwalone również wykonania Jacka Kortusa (utwory Fryderyka Chopina), Michała Grudzińskiego (poezja) oraz wokalistek rokietnickiego GOK-u. Wszystkich łączy to, że są mieszkańcami Gminy Rokietnica (100procent NAS) i że udział w projekcie „Z wolnością w polskim sercu” na 100-lecieNiepodległości przyjęli z zaszczytem. Dopełnieniem całego wieczoru będzie koncert Kasi Cerekwickiej, wokalistki pop. Artystka rozpoczęła karierę w 1997roku wygraną w programie „Szansa na sukces”. Od tej pory wydała 6 albumów, na których znalazły się utwory takie jak Potrafię kochać, S.O.S. czy Na kolana znane doskonale z anten polskich rozgłośni radiowych. Twórczość wokalistki koncentruje się na kobietach– ich potrzebach, doświadczeniach i pragnieniach. Jej występy są nastrojowe i pełne emocji. Niewątpliwie tak będzie również podczas grudniowego koncertu w Rokietnicy.

 Wprogramie:

19.00 – ceremonia wręczenia statuetek „Rokietnickiej Wierzby”

20.15 – koncert Kasi Cerekwickiej

W tym roku mamy do rozdania:

  •  wejściówki „A” na miejsca siedzące uprawniające do udziału w gali i koncercie. O możliwości ich zdobycia będziemy informować na naszym profilu Rokietnica.pl na facebooku.Śledźcie nas!
  • wejściówki „B” na miejsca stojące dla tych, którzy chcą wziąć udział tylko w koncercie (otwarcie bramek ok. 19.50, początek koncertu ok. 20.15). Aby je zdobyć, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Rejestracja elektroniczna nawejściówki „B” zostanie uruchomiona na stronie www.rokietnica.pl dnia 10 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 i będzie aktywna do dnia 13 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania limitu wejściówek. Spieszcie się. Liczba miejsc jest ograniczona!

 Odbiór wejściówek „B” w portierni Rokietnickiego Ośrodka Sportu, ul.Szamotulska 29, w terminie od 17.12.2018r. do 21.12.2018 r., w godz. od 7:30 do 22:00, wejście „C” od strony północnej (portiernia).

 Warunki rejestracji:

  • Rejestracji mogą dokonywać osoby powyżej 13. roku życia;
  • Jedna „wejściówka”upoważnia do wejścia tylko jednej osoby.

Kontakt: katarzyna.sokulska@rokietnica.pl; kinga.owsian@rokietnica.pl oraz pod nr tel. 61 89 60 614.

 Referat Organizacyjny i Promocji
UG Rokietnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ