15.09.2018: Amatorski Turniej Piłkarski im. Marcina Matysiaka po raz siódmy

0
3132

Niezmienna idea wyjątkowo ze zmienioną „miejscówką”.

Choć okoliczność, w której powstała idea organizacji amatorskiego turnieju piłkarskiego w Gminie Rokietnica nie powinna się wydarzyć, to narodzona w jej następstwie idea oparta na przyjaźni, pamięci i promocji angażującego rodzinnie sportu, powinna stać się wzorem i przykładem.

Koleżeński pomysł corocznego zbierania się amatorskich zespołów, zarówno seniorów jak i krzepiących serce juniorów, wsparty niezwykłą organizacją i zaangażowaniem rodziny Marcina Matysiaka – kibica, przyjaciela, i pasjonata piłkarskiej rywalizacji – ciągle zadziwia świeżością i zapałem kontynuowania. Celem niezmiennie jest sportowe spotkanie, pokaz amatorskiej gry wzbogacony tak ważnym dreszczykiem emocjonującej walki, również w wykonaniu kobiet, oraz zarażenie chęcią udziału młodzieży. Atrakcją – wręczenie pamiątkowych medali, drobnych upominków na pamiątkę i efektownych pucharów, w tym tego najważniejszego: wyrzeźbionego ręką Tadeusza Marszewskiego przechodniego trofeum piłkarzy – seniorów.

Dowodem na to, że przyjść na turniej warto świadczą nie tylko piękne zdjęcia dokumentujące każdego roku to wydarzenie, honorowe patronaty, w tym Wójta gminy Rokietnica, zachęta to udziału w dzieleniu wyśmienitego tortu od cukierni „U Kamilka”, wreszcie komentatorska pasja Wiesia Chojnackiego. Niezmiennym atutem tego właśnie piłkarskiego święta jest klimat i atmosfera. To bowiem przede wszystkim dzień życzliwości, moment sprzyjający koleżeństwu i rodzinnemu wsparciu spontanicznie artykułowanemu w okrzykach kibiców. O tym, że są najzdrowszym dopingiem i niezapomnianym doświadczeniem, które zostawia ślad nie tylko w mięśniach zawodników, warto się przekonać –  ZAPRASZAMY!

Kolejny, VII Turniej Piłkarski im. Marcina Matysiaka Już 15 września 2018

W tym roku ze względu na rozbudowę szkoły w Napachaniu zapraszamy do Hali
Rokietnickiego Ośrodka Sportu

 

Oprócz nowego miejsca, gwarantującego piłkarzom najwyższe standardy, zaś kibicom komfort niezależności od warunków pogodowych, scenariusz pozostaje niezmienny. Rozegramy więc Turniej Juniorów i Seniorów oraz mecz pokazowy kobiet. Przygotujemy atrakcje dla dzieci i rodzin. Zaprosimy do odwiedzenia stoisk gastronomicznych i jak zwykle poczęstujemy wszystkich okolicznościowym tortem.

A na finał – niezapomniana gala z tradycyjnym rodzinnym zdjęciem.

Zapisy drużyn seniorów, informacje o regulaminie i warunkach udziału:
Andrzej Zebrowski tel.: 500 200 378;

Zapisy drużyn juniorów: Paweł Dankowski, e-mail: pawel.dankowski@rokietnica.pl

Możesz zapytać: katarzyna.sokulska@rokietnica.pl; kinga.owsian@rokietnica.pl;

Więcej informacji na www.rokietnica.pl oraz fb rokietnica.pl.

Organizatorzy:

  • Przyjaciele i Rodzina Marcina Matysiaka,
  • Urząd Gminy Rokietnica Referat Organizacyjny i Promocji,
  • Rokietnicki Ośrodek Sportu Sp. z o.o. i prezes Jurek Maciejewski,

Partnerzy:

  • Sołectwo Rokietnica,
  • Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ